W koszyku: 0 szt.
  Razem: 0,00 zł brutto

Kategorie
Firma Godna Zaufania

Pomoc

WYSZUKIWANIE CZĘŚCI

Na naszej stronie możesz wyszukać części na kilka sposobów:
 

  • dobór części do konkretnego samochodu, przy wykorzystaniu wyszukiwarki na środku strony głównej „Wyszukiwarka Części Samochodowych”
  • wyszukiwanie po kategorii produktów, czyli wg listy znajdującej się po lewej stronie
  • wybór części wg producenta części – klikając na logo producenta znajdujące się na stronie głównej, pod oknem wyszukiwarki po modelu pojazdu
  • wyszukiwanie za pomocą okna „Szukaj” znajdującego się w prawym górnym rogu strony, wpisując nr oryginału bądź zamiennika części. Po wpisaniu nazwy części, pojawią się wszystkie produkty zawierające w nazwie wpisaną frazę.
  • wyszukiwanie produktów ogólnego zastosowania, np. żarówki, chemia motoryzacyjna, akumulatory wg wyszukiwarki „Produkty ogólne” znajdującej się po prawej stronie, pod oknem logowania.


Ze względu na występowanie w wielu samochodach kilku różnych „opcji” części, zwracamy uwagę na dokładne czytanie opisów przy produktach.

Dla pewności, że wytypowane Ciebie części są dobrze dobrane, przed zakończeniem procesu zamówienia zostaniesz poproszony o wpisanie pewnych informacji, które pomogą wyeliminować błędy w zamówieniu.


REJESTRACJA KLIENTA

W celu dokonania zakupów w naszym sklepie nie jest wymagana rejestracja Klienta. Należy jednak mieć na uwadze, iż pełna rejestracja daje Klientowi możliwość korzystania z rabatów, promocji oraz innych uprawnień dostępnych tylko dla zarejestrowanych klientów.


PRODUKTY

Produkty oferowane przez nas w sklepie są produktami nowymi o dobrej jakości, sprawdzonymi w ciągu wieloletniej działalności i współpracy z warsztatami mechanicznymi.

Sprzedawane przez nas części posiadają wymagane certyfikaty producentów i w dużej części są stosowane jako produkty pierwszego montażu w fabrykach samochodowych.

Posiadamy w swej ofercie także tańsze zamienniki części, które jednak również są produktami sprawdzonymi i godnymi polecenia.

W karcie każdego produktu znajduje się nazwa producenta części. Po kliknięciu na nią pojawi się logo i krótki opis tegoż producenta.